Gerekli Programlar
Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz gerekli programlar.
AVG Antivirus Free : Ücretsiz virüs koruması sağlar. Open Office : Microsoft'un Office pakedine alternatif olarak ücretsiz kullanabileceğiniz ofis pakedi. (Open Office ile, Microsoft Office dosyalarını sorunsuzca kullanabilirsiniz.) Adobe Reader : PDF dosyalarını görebilmeniz için gereklidir.
Avira Free
Avira Free : Ücretsiz virüs koruması sağlar. Java : Bazı programların ve internet sitelerinin sorunsuzca kullanılabilmesi için gereklidir. Adobe Flash Player : İnternet sayfalarında bulunan flash tabanlı animasyon veya menüleri görüntüleyebilmeniz için gereklidir.
Lavasoft Ad-Aware
Lavasoft Ad-Aware : Bilgisayarınızdaki keyloggers, spyware, trojan gibi zararlı dosyaları bulup temizler. Winamp : MP3 müzik dosyalarını dinlemek için gerekli program. MSN Messenger : Karşılıklı yazışabilmek veya görüntülü sohbet yapabilmek için kullanabileceğiniz program.
Nero
Nero 9 : CD/DVD kayıt yapmanıza olanak sağlar. Winrar : Rar veya Zıp metodu ile sıkıştırılmış dosyalar oluşturmanıza veya sıkıştırılmış dosyadan çıkarmanıza yarar. Camfrog : Karşılıklı yazışabilmek veya görüntülü sohbet yapabilmek için kullanabileceğiniz program.
MTU Sözlük : İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce sözlük Limewire : Müzik-Film ve resim yaplaşımı yapabileceğiniz ücretsiz program. Google Earth : Dünyanın istediğiniz yerini uydu görüntüleriyle izlemek istermisiniz...
 

Bize Sorun

Fiyat yada ürün detayları hakkında bizden bilgi alın
İsminiz
E-mail
Mesajınız
 
Bu site en iyi Firefox 3.0+ yada Internet Explorer 7.0+ tarayıcılarında görüntülenir
ÜÇÜNCÜ Bilgisayar tarafından hazırlanmıştır (2009)

mod_vvisit_counter.350740