Microsft'dan Bedava Anti-virüs

Microsoft Security EssentialsMicrosoft’un bedava anti-virüs yazılımı nihayet hazır. İşte Security Essentials’ın sundukları ve indirme bağlantısı.

Bir yıllık bir geliştirmenin ve beta test sürecinin ardından Microsoft Security Essentials çıktı. Özellikle Facebook üzerinden yayılan Koobface gibi zararlılara karşı oldukça etkili olan ve Haziran ayı boyunca halka açık beta'sı kullanıcılara sunulan yazılım, sadece 24 saat içerisinde maksimum indirme limitine ulaşmıştı. Yasal Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'nin 32 ve 64 bit sürümlerine sahip olanlar için ücretsiz. 22 Ekim'de çıkacak olan Windows 7 paketinin içerisinde yer almıyor. Ancak Windows 7 sahipleri, indirip yasal bir şekilde kullanabilirler.

Microsoft tüketici güvenliği genel müdürü Amy Barzdukas "Tüketiciler bize gerçek zamanlı güvenlik yazılımlarının korumasını istediklerini söylediler. Bununla birlikte bu tür yazılımlara para ödeyemediklerini veya ödemek istemediklerini de biliyoruz. Microsoft Security Essentials ile tüketiciler edinmesi ve kullanımı kolay, kullanıcının işini bölmeyen, çok kaliteli bir korumaya sahip olabilirler."

Yazılımı bilgisayarınıza indirmek için:

Windows XP için

Windows Vista ve Windows 7 (32bit)

Windows Vista ve Windows 7 (64bit)

 

Bize Sorun

Fiyat yada ürün detayları hakkında bizden bilgi alın
İsminiz
E-mail
Mesajınız
 
Bu site en iyi Firefox 3.0+ yada Internet Explorer 7.0+ tarayıcılarında görüntülenir
ÜÇÜNCÜ Bilgisayar tarafından hazırlanmıştır (2009)

mod_vvisit_counter.350746